Bulqizë | Automjete | Makina | Ford | Ka

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 22:41 ,

Ford Ka 1.2 benzine 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 09:40 ,

Ford Ka i ardhur nga Gjermania

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Qer 23:49 ,

Ford ka+ viti 2019, me 0 km akull i ri ne qese

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 14:21 ,

Ford Ka Benzin/gaz

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Qer 10:09 ,

Ford ka

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 10:09 ,

Ford ka

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 10:09 ,

Ford ka

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 10:01 ,

Ford ka

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 14:57 ,

Shitet Ford pa karta 500€.

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 19:37 ,

Okazion Ford Ka 1.3_benzin gas-01 condicioner

980 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim