Lezhë | Automjete | Makina | Ford | Grand Tourneo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


28 Maj 09:54 ,

shes makine

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 14:52 ,

Ford Grand Tourneo

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 13:00 ,

Ford Touraneo 1.8 naft

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 09:13 ,

ford connect

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 14:32 ,

Ford galaxy 1.9 nafte nderrohet

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 11:25 ,

Ford turneo connect

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 17:44 ,

FORD TOURNEO 2008 NAFT. 1.8..

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 16:59 ,

Connect 1.8 turneo

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 16:18 ,

Ford Turneo Connect

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 22:35 ,

Ford turneo connect.Ne gjendje shum te mir.

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim