Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Grand Tourneo

28 Maj 09:54 ,

shes makine

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 14:52 ,

Ford Grand Tourneo

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 13:00 ,

Ford Touraneo 1.8 naft

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 09:13 ,

ford connect

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 14:32 ,

Ford galaxy 1.9 nafte nderrohet

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 11:25 ,

Ford turneo connect

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 17:44 ,

FORD TOURNEO 2008 NAFT. 1.8..

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 16:59 ,

Connect 1.8 turneo

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 16:18 ,

Ford Turneo Connect

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 22:35 ,

Ford turneo connect.Ne gjendje shum te mir.

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 09:46 ,

Ford TurneoConecct

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 13:52 ,

I SHITURRRRRR Ford Conect viti 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 18:54 ,

Ford

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 18:17 ,

Ford

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 17:22 ,

ford tourneo viti 2004 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 09:30 ,

FORD. CONNECT 1.8 NAFT ME DOGANE TE PAGUAR

3 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim