Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Granada

08 Korr 17:19 ,

Ford Ka

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 12:12 ,

Makina

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 12:06 ,

Ford granada

3 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim