Delvinë | Automjete | Makina | Ford | Galaxy

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 11:40 ,

FORD GALAXY

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

Ford Galaxy 1.9 TDI(3 te kuqe) viti 2003 6+1 vende

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:09 ,

Okazion Ford Galaxy 1.9 nafte

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:08 ,

Ford Galaxy Krah Anglez Shitet ose Nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:37 ,

Ford galaxy 1.9 naft n super gjendje full service

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:11 ,

Ford Galaxy 2004 1.9

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:52 ,

FORD GALAXY 2013 AUTOMAT

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:56 ,

Ford Galaxy 1.9 TDI (Sharan)

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:54 ,

Ford Galaxy 1.9 Tdi 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim