Ford Galaxy ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Gjej Ford Galaxy në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Galaxy ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford Galaxy ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.

22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Ford Galaxy

330 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 12:30 Dyqani ,

Shitet Ford Galaxy 1.9 naft.

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:30 ,

Shitet ford Galaxy Okazion

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 ,

okazion letra per nje vit,4 plus 1

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:51 Dyqani ,

Ford Galaxy 1.9 TDI

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Dyqani ,

Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:12 ,

Ford Galaxy , gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:51 Dyqani ,

NE SHITJE FORD GALAXY 6+1, 1.9 NAFTE 2004 MANUAL

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:46 Dyqani ,

NE SHITJE FORD GALAXY 6+1, 1.9 NAFTE 2004

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:17 ,

SHITET FORD GALAXY 1.9 DIESEL

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34 ,

Ford Galaxy benzin-gaz 2007

6 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:32 ,

FORD GALAXY

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:32 ,

Shite e ndrohet sharan 1.9 super gjendje 1 vit letra

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:52 ,

Ford galaxy shitet dh mundesi nderimi gjendje shum t mir

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:51 ,

Ford Galaxy 2002 4+1 2800€

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:32 ,

Shitet Ford Galaxy

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:54 ,

Ford galaxy 2006 me letra per 1 vit , ne gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:23 ,

Shitet ford galaxy 1.9 nafte

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 13:12 ,

Ford Galaxy 2.0 4+1 Benzine +Gaz

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 20:48 ,

Ford Galaxy

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 20:38 ,

Ford Galaxy 2007 1.8 Nafte

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 18:23 ,

Ford Galaxy

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Mar 14:31 ,

Ford Galaxy

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 08:52 ,

Shitet /nderrohet ford galax

2 300 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 13:51 ,

Ford Galaxy 2012

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 18:47 ,

Ford 1.9TDI OKAZIONN!!

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 14:53 ,

Ford Galaxy

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 15:08 ,

ford galaxy 1.9 nafte

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 10:36 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 14:20 ,

Ford Galaxy automat shitet ose Nderrohet

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 22:22 ,

Ford Galaxy 6+1

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 15:01 ,

shitet Ford Galax

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 14:39 ,

shitet Ford Galax

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 04:37 ,

Shitet Ford Galaksi 1.9 naft

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 04:17 ,

Shitet Ford Galaksi 1.9 naft

2 500 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 03:05 ,

Ford galaxy!!! 2600euro i diskutushem!!

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 18:51 ,

Ford Galaxy 1.9 viti 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 12:48 ,

Shitet Ford Galaxy

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 19:59 ,

Makin

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 16:30 ,

Shitet Ford Galaxy

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 08:52 ,

Ford galaxy

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 16:07 ,

Shes ford Galaxy ose ndrrohet

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 12:56 ,

Shes makine per arsye mos perdorimi.

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Shk 12:36 ,

Shitet Makina Ford Galaxy 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 16:16 ,

Shitet ford galaxy 1.9 nafte 4+1 viti 2000 cmimi 1900 €

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 14:39 Dyqani ,

Ford Galaxy

330 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 12:18 ,

Shitet Ford Galaxy 4+1

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 12:14 ,

SHITET

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 12:05 ,

Shitet ford galaxy 1.9 nafte 4+1 vende ne gjendje te mir pun

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 12:01 ,

Ford galaxy 2.0 naft

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 12:01 ,

Ford galaxy treend line gjermanie

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Ford Galaxy ne shitje? Shiko njoftimet për Ford C-Max ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Blej Ford Galaxy ne Shitje

Eksploro njoftimet për Ford Galaxy ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Galaxy ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Galaxy ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.

Krijo Njoftime për Ford Galaxy

Keni Ford Galaxy që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ford Galaxy ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione