Pogradec | Automjete | Makina | Ford | Fusion | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 19:59 Makina , Gjirokastër

Ford fusion 1.6 sapo targuar ardhur nga gjermania

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:48 Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion viti 2007 benzine nga Gjermania

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:31 Makina , Durrës

FORD FUSION 1.4 NAFT 2006 167.000 KM ORIGJINALE

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:19 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 Nafte Viti 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:11 Makina , Durrës

Ford Fusion Automatik 1.4 Gaz / Benzinë

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:59 Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion 1.4 Naft

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:34 Makina , Kavajë

Ford fusion 1.4 naft dogana paguar , e sapo ardhur

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:31 Makina , Elbasan

FORD FUZION

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:30 Makina , Durrës

Ford fusion plus 1.6 tdci viti 06

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:30 Makina , Tiranë

Ford Fusion (Mondeo)

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim