Delvinë | Automjete | Makina | Ford | Fusion

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 12:57 ,

Okazion.. Ne gjendje super..

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:47 ,

Okazion Ford Fusion Automat 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:43 ,

Ford fusion • 1.4 Nafte • Automatike • Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:27 ,

Ford Fusion Plus 1.6TDCI

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 ,

Ford Fusion Automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:14 ,

FORD FUSION 1.4 NAFT VITI 2006 168.000 KM ��������

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:57 ,

FORD FUSION AUTOMAT 1.6 ZVICRA 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:55 Dyqani ,

Ford Fusion 1.6 tdci �� 2007,����

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:33 Dyqani ,

SHITET FORD FUSION 1.4 NAFTE 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 Dyqani ,

FORD FUSION 2004 MANUAL 166.000 KM✅

2 690 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim