Tiranë | Automjete | Makina | Ford | Focus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Focus | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Ford Focus

160 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:16
Linku:
,

Ford Focus 1.6 TDCI 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet FORD FOCUS

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - FORD FUCUS

550 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:13 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2009

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:47 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2008 Manuale

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:45 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:06 ,

Shitet CMIMINI DISKUTUESHEM

5 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:59 ,

OKAZION! Ford Focus 2007.Sapotarguar

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:29 ,

Ford focus viti 2005 motorr TDCI

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:29 ,

❌Ford Focus ECOnetic 2009❌

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:53 Dyqani ,

FORD FOCUS, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:52 Dyqani ,

FORD FOCUS, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 BENZINE+GAZ

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:45 ,

SHITET FORD FOKIS

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 ,

FORD FOCUS MAKINA VETEM ME DOGANE

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 ,

Shitet ford focus 2008 super okazion

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:35 ,

Ford Focus 1.6 nafte 2009 me dogan

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:13 ,

Ford 2006 naft 1.6 okazion 2600 euro okazion

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:10 ,

Shes makina okazion okazion

222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:43 ,

FORD FOCUS 1.6 NAFTE SAPO TARGUAR 2009����

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:37 ,

Ford Focus 1.6 Benzine/Gaz

3 333 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:33 ,

OKAZION FORD FOCUS VITI 2008 MOTOR 1.6 NAFTE

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:29 ,

FORD FOCUS 1.6 Nafte EURO 5 viti 2010 Ekonomike

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:17 ,

Shitet ford fikus

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:51 ,

Ford Focus 2011

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:36 ,

FORD FOCUS 1.6 NAFTE (shume ekonomike), Arsye emigrimi.

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:44 Dyqani ,

����Super Okazion Ford Focus Automat ����

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:16
Linku:
,

Ford Focus 1.6 TDCI 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:10 Dyqani ,

Ford Fokus 1.6 Diezel viti 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:10 Dyqani ,

Ford Fokus 1.6 Diezel viti 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:08 ,

Ford focus 1.8 tdci per shitje.

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 ,

Okazion ford focus Benzin/Gaz automat

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:52 ,

//"SHITET FORD FOCUS 2007"//

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:39 ,

Ford focus 1.6 nafte 2008 I porsa targuar me letra te prera

3 249 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:32 ,

Ford Focus 2006 1.6 benzine + gaz automatike

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:42 ,

OKAZION: Shitet Ford Focus i Dhjetorit të 2007s, 3500 Euro

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:10 ,

Shitet ford focus

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:17 ,

Ford Focus

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44 ,

Ford Focus Automat Nafte

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:41 ,

Ford Focus 1.6 Nafte 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:01 ,

Ford focus 2.0 naft 2011 KRAH ANGLEZ OKAZION

1 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:00 ,

Ford focus naft 1.8 tddi 2000 portobagazh OKAZION

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:59 ,

Shitet Fordi Focus 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:57 ,

Shes ose nderroj Ford fokus viti 2002 TDDI injatort mekanik

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:56 ,

Ford Focus

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:12 ,

FORD FOCUS NAFTE 2001 TDI EKONOMIKE

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:57 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.8 NAFTE. 2007

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:07 ,

Ford Focus Titanium 2016 Ecoboost/Keyless/touchscreen

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Focus | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim