Ford Focus ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Gjej Ford Focus në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Focus ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.

22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Ford Focus

160 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Mar 10:53
Linku:
Dyqani ,

Ford Focus

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52
Linku:
,

SHITET FORD FOCUS

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 17:51
Linku:
,

Ford Focus 2014

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - FORD FUCUS

550 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:50 ,

Ford fokus

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:35 ,

Ford Focus 1.8 Nafte 2007

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 ,

Ford focus 1.6naft

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 ,

Shitet ford focus

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:27 ,

Ford

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:27 ,

Ford Fokus benzin Gaz

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 ,

Focus i 2007 1.6 naftet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:21 ,

FORD FOKUS DIZEL 2010SUPER

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:19 ,

FORD FOCUS MAKINA VETEM ME DOGANE

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

SHITET FORD FOKIS

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:12 ,

Ford Focus 1.8 benzine/gaz Super

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:52
Linku:
,

SHITET FORD FOCUS

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:50 ,

Focus 1.6 diesel

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:49 ,

Ford Focus diesel

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:32 ,

Ford Titanium

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2008 Manuale

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

Ford Focus 1.6 Benzin+Gas Manual 2006����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:27 ,

Ford Focus 1.6 Nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:17 ,

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2009

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:06 ,

Shitet ford focus titanium 2010 okazion

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:03 ,

Ford Focus Viti 2008 1.6 Nafte Manuale LooK//ST

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:01 ,

OKAZION! Ford Focus 2007.Sapotarguar

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:00 ,

Ford Fokus 1.8 Naft

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:58 ,

❌3500 € Ford Focus ECOnetic 2009❌

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:56 Dyqani ,

SHITET FORD FOCUS 1.6 ECONETIC FULL 2011ZVICRA CH

6 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:47 ,

Ford Fokus 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 ,

Ford Focus 1.6 Nafte 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:35 ,

OKAZION FORD FOCUS VITI 2008 MOTOR 1.6 NAFTE

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:26 ,

Ford focus TDCI 1.8 nafte ne sh gjendje te mire

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 ,

FORD FOCUS 1.7NAFT 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:13 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel “Titanium”10

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:10 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2009

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:08 ,

Ford Focus Okazion!!!

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:05 ,

Ford Focus Viti 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:05 ,

FORD FOCUS 1.6NAFT 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:01 ,

FORD FOCUS 1.7NAFT 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:59 ,

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:57 ,

makina me qera 14 euro

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:54 ,

okazion

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:54 ,

Ford Focus 1.6 nafte 147 mij km. Me dogan te paguar

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:48 Dyqani ,

OKAZION!!!!!Ford focus 1.6 tdci titanium OKAZION!!!!!!!

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 ,

Shitet Ford okazion 2600€

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:41 ,

Fokus 1.6 naft gjendje shu emir okazion letra te paguara

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Ford Focus ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Focus ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Blej Ford Focus ne Shitje

Eksploro njoftimet për Ford Focus ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Focus ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Focus ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.

Krijo Njoftime për Ford Focus

Keni Ford Focus që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione