Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Focus C-Max

20 Pri 21:38 Dyqani ,

FORD-C MAX 1.8 nafte 2006 K.manuale

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 13:17 Dyqani ,

U SHIT

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 10:52 Dyqani ,

U SHIT Ford C-Max Titanium viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Tet 10:20 Dyqani ,

U SHIT Ford C-max 1.6 tdci Titanium viti 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 11:53 ,

Ford Focus C-Max

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim