Delvinë | Automjete | Makina | Ford | Focus C-Max

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


25 Maj 12:56 ,

Shitet Ford Focus C-max, e sapoardhur nga Zvicrra!

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 11:52 ,

4400 euro.

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 10:09 ,

FORD FOCUS C-MAX

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 09:28 ,

FORD FOCUS C-MAX

3 495 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 09:25 ,

Okazion Ford fokus c max 1.6 naft.08.vetom 2 dit

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 10:04 ,

Shitet ford focus

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 22:22 ,

Ford c max viti 2009 1.6 nafte me dog

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 19:16 ,

FORD C-MAX GHIA FULL OPTION 2006

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 13:51 ,

Shitet

5 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 00:36 ,

ford Focus C-Macs

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim