Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Focus C-Max

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Focus C-Max | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:28 Dyqani ,

OKAZION !!! FORD C.MAX - AUTOMATIK 1.6 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:52 ,

Shes Ford C MAX 1.6 naftë manual 3300 euro

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:50 ,

SHITET FORD C-MAX 1.6 TDCI 2005 (NDRROHET)

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:23 ,

Ford Focus C-Max 1.7 dizel e sapo ardhur nga gjermania

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:28 ,

FORD C-MAX 1.6 NAFTE VITI 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:02 ,

Ford Focus c max 1.8 bezin 2008 me dogan

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 12:10 ,

FORD C-MAX GHIA FULL OPTION 2006

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 11:48 ,

Autoradio FORD SONY MP3 + AUX

5 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 14:34 ,

Okazion Ford focus c-max 1.8

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 23:16 ,

shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 14:18 ,

Shitet Ford Focus C-max, e sapo targuar!

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 13:19 ,

Ford Focus

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 12:14 Dyqani ,

FORD C-MAX

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 07:28 ,

Ford Focus C max 1.6 nafte model 2006

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 13:05 ,

Shitet Ford Focus C-max

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 13:59 ,

��FORD C MAX��

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 13:47 ,

��FORD C MAX��

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 13:47 ,

��FORD C MAX��

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 13:46 ,

��FORD C MAX��

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 19:08 ,

Ford c max

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 19:00 ,

Ford c max

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 13:49 ,

Super Mjet✅

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 13:56 ,

Ford focus cmax 1.6naft 2005 i zvicres sapoardhur

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 21:36 ,

Ford Focus C-Max 1.6 Tdci 2005 automat

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 09:40 ,

Ford C Max 1.8 Benzin

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Shk 20:50 ,

Super super gjendje super mjet.

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Shk 17:45 ,

Ford c max

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 19:12 ,

FORD C-MAX 1.8 BENZINE

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 00:08 ,

Ford c max 1.6 nafte me liber sherbimesh

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 16:47 ,

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 12:45 ,

Ford c max 1.6 nafte me liber sherbimesh

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 10:34 ,

Ford c maks 1.6 nafte me liber sherbimesh

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Jan 14:29 ,

Ford C Max•Viti 2009•2.0 Benzin Gaz•Manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Jan 21:55 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 11:00 ,

Ford c-max

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 21:06 ,

Ford Focus C-Max

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 10:39 ,

Ford focus

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 07:59 ,

Ford Focus c-max 1.6 nafte

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 16:16 ,

FORD FOCUS C-MAX

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Dhj 09:44 ,

Ford Focus C-Max

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 08:48 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 16:47 Dyqani ,

U SHIT Ford C-max 1.6 tdci

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 12:30 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 18:06 ,

Shitet ose nderrohet Makina Ford Focus c-Max

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Nën 23:26 ,

Shes makinen ford focus c max

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Nën 18:45 ,

Ford Focus Cmax Ghia

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Nën 15:34 ,

focus c max 1800cc 3200 i diskutushem

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Focus C-Max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione