Ford Focus ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Gjej Ford Focus në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Focus ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.

22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet FORD FOCUS

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16
Linku:
,

Ford Focus 1.6 TDCI 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - FORD FUCUS

550 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Ford Focus

160 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Shk 17:51
Linku:
,

Ford Focus 2014

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 02:50 ,

Ford fokus

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:45 ,

Ford Fokus 1.8 Naft

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:13 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2009

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:47 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2008 Manuale

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:45 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:34 ,

Ford Focus viti 2009 kamje manuale motorr 1.6 naft

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:28 ,

Ford Focus Viti 2008 1.6 Nafte Manuale LooK//ST

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 ,

Shitet

1 700 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:09 ,

Okazion Makina super Gjendje 1.6 BENZIN

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:08 ,

Ford Focus diesel

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:07 ,

Focus 1.6 diesel

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:06 ,

Shitet CMIMINI DISKUTUESHEM

5 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:59 ,

Ford fokus

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:54 ,

Ford Focus pershtatshem per gas 100%✅ 2013

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:26 ,

Ford Focus 1.6 nafte 147 mij km. Me dogan te paguar

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:25 ,

Ford Focus 1.8 naft viti 2006 me dogan te paguar

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:16 ,

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:08 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel “Titanium”10

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:07 ,

Ford Focus Viti 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:03 ,

Ford focus TDCI 1.8 nafte ne sh gjendje te mire

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 ,

��Shite Okazion 1.4 benzine 2006 ��

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 ,

OKAZION! Ford Focus 2007.Sapotarguar

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:56 ,

Ford Fokus 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:50 ,

Ford focus 1.5 diesel viti 2016

8 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:50 ,

����Ford Focus dizel ����

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:50 ,

Ford Focus 1.8 Nafte 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:33 ,

Ford fokus

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:29 ,

Ford focus viti 2005 motorr TDCI

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:29 ,

❌Ford Focus ECOnetic 2009❌

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:14 ,

Focus i 2007 1.6 naftet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:10 ,

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:53 Dyqani ,

FORD FOCUS, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:53 ,

Ford Focus 1.6 Benzine/Gaz

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:52 Dyqani ,

FORD FOCUS, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 BENZINE+GAZ

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:45 ,

Ford Focus 1.6 Naft

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:45 ,

SHITET FORD FOKIS

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 ,

FORD FOCUS MAKINA VETEM ME DOGANE

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 ,

Shitet ford focus 2008 super okazion

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:35 ,

Ford Focus 1.6 nafte 2009 me dogan

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:31 ,

Shitet Ford Fokus 1.4

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Ford Focus ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Focus ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Blej Ford Focus ne Shitje

Eksploro njoftimet për Ford Focus ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Focus ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Focus ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.

Krijo Njoftime për Ford Focus

Keni Ford Focus që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim