Kurbin | Automjete | Makina | Ford | Flex

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


01 Dhj 21:51 ,

FORD 2.9 BENZINE+GAS AUTOMAT 7 VENDE

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 17:18 ,

shitet

400 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 09:22 ,

ford fuzion

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 12:09 ,

Ford Fiesta 1.4 naft 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Gush 10:51 ,

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 12:37 ,

Ford flex

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 20:02 ,

Ford viti 2005

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim