Ford Fiesta ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine

Gjej Ford Fiesta në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë. Shiko Ford Fiesta ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme.

Sot 09:29
Linku:
Dyqani ,

Ford Fiesta

280 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 17:37
Linku:
,

Shitet FORD Fiesta OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Ford Fiesta

227 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 13:47 ,

*** Ford Fiesta 1.6TdCI 2011 super full Super gjendje***

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:44 ,

Ford Fjesta 1.4 nafte vitit 2006 dogan e paguar

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:40 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte version 2008-2012, viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:33 ,

Ford Fiesta 1.4 naft automat

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:32 ,

Ford Fiesta 1.4 naft automatike

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:32 ,

FORD FIESTA

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2009 ��������

2 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:29 ,

Ford Fiesta 2010 1.4 benzin

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:26 ,

Ford Fiesta benzin/gaz

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:12 Dyqani ,

FORD FIESTA AUTOMAT 1.6 BENXIN SWISS U SHIT FLM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:11 Dyqani ,

✅Ford-Fiesta✅

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:10 ,

❌❌Super Okazion Ford Fiesta 1.4 Nafte ❌❌

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:06 ,

OKAZZION.FORD FIESTA.GAZ.&.BENZIN.2010.PERFEKT.

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:06 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:04 ,

Shitet ford fiesta 1.6 benzin - gaz fabrike manual

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:01 ,

Ford Fiesta

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:54 ,

FORD FIESTA TITANIUM 1.4 BENZIN-GAZ

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Dyqani ,

FORD FIESTA BENZIN+GAZ

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:51 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2008

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:51 ,

Shitet ford fjesta 1.4 naft vitit 2007

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:51 Dyqani ,

Ford Fiesta Titanium 1.4 tdci 2009 SUPER!!!!!!!

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:48 ,

Super gjendje ford fiesta 2009 1.4 benzin gas fabrike

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:47 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 ,

Ford fiesta 2010

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

Ford Fiesta viti 2010, manual, 1.4 benzine-gaz, 4200 Euro

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:41 ,

Ford Fiesta viti 2012, manual, 1.4 benzinë-gaz, 4500 Euro

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:41 ,

Ford Fiesta automatike

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

Ford Fiesta automat, gaz/benzinë

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

Ford 1.4 naft

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 ,

FORD FIESTA 1.4 BENZIN+GAZ ,VITI 2010 TITANIUM,,SUPER

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 ,

FIESTA 1.4 NAFTE ,VITI 2007����

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:21 ,

Ford Fiesta 1.4 naft viti 2009 Manual

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:19 ,

Ford Fiesta 2002

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 Dyqani ,

Ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 ,

Okazion ford fiesta okazion

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:11 ,

Ford Fiesta 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

Ford fiesta

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:45 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:38 ,

Shitet Ford Fiesta

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:37 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 ,

Ford Fiesta 1.4 Diesel Manual !!

2 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:35 ,

���� Ford Fiesta 1.6 TDCI TITANIUM ����

3 980 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:33 Dyqani ,

Ford fiesta 1.4 GAZ automatike

4 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:33 Dyqani ,

Ford fiesta 1.4 GAZ automatike

4 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kërkuar për Ford Fiesta ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Gjej Ford Fiesta ne Shitje

Eksploro njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.

Krijo Njoftime për Ford Fiesta

Keni Ford Fiesta që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione