Delvinë | Automjete | Makina | Ford | Fiesta

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 08:57 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 5P-TITANIUM!!!!

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:56 ,

Ford 2011 benxin gaz 1.4 full kovertim 5500 euro

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:56 ,

Ford 2009 naft 1.4 full Okazion 3500 euro full ful

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:46 Dyqani ,

ESEM MOTORS, Fiesta 2014 , Automat,55 Mije KM. GAZ

7 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:46 ,

FORD FIESTA

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:45 ,

FORD FIESTA BENZIN GAZ

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:45 ,

FORD FIESTA

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:45 ,

FORD FIESTA SHITET

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:42 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE KAMBJO AUTOMATIKE

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:40 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim