Ford Fiesta ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine

Gjej Ford Fiesta në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë. Shiko Ford Fiesta ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme.

27 Shk 19:30
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 AUTOMAT, Benzinë/GAZ

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 18:57
Linku:
,

OKAZION Ford Fiesta

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Ford Fiesta

227 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 17:37
Linku:
,

Shitet FORD Fiesta OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Shk 14:22
Linku:
,

SUPER OKAZION - FORD FIESTA AUTOMAT, 2014 - 0672550000

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 04:53 ,

ford

4 000 EUR

Sot 04:35 Dyqani ,

Sum lloj makinash ne Kanez Tirane

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:12 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft 2007

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:09 Dyqani ,

Ford Fiesta

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:37 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2010 Kamio Manuale

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 ,

Ford Fiesta 1.4 Gaz+Benzine 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:35 ,

Ford fiesta 1.4 benzin + gaz automat okazion !!

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:21 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:20 ,

Ford Focus 1.6 dissel

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 ,

Ford Fiesta ECOnetic / 1.6 Diesel / 2009 ����

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:12 ,

Ford Fiesta 1.4 ����- Ardhur nga Zvicra me dogane Viti2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:11 ,

Ford Fiesta 1.4- Viti 2007 Ardhur nga Zvicra ����

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:01 ,

Ford Fiesta automat, gaz/benzinë

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:00 ,

Ford Fiesta automatike

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 ,

Shitet Ford Fiesta 2007, 1.4 nafte, kambio manuale

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:57 ,

Shitet Ford Fiesta 2007, 1.4 nafte ardhur nga Belgjika

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:28 ,

Ford fiesta

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:24 ,

Ford Fiesta viti 2010, manual, 1.4 benzine-gaz, 4200 Euro

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:22 ,

Ford Fiesta viti 2012, manual, 1.4 benzinë-gaz, 4500 Euro

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:20 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:19 ,

Ford Fiesta 1.2 Benzin Viti 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:18 ,

Fiesta 1.4 Benzine-Gaz OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:10 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:10 Dyqani ,

SHITET FORD FIESTA 1.4 DIEZEL ZVICRA CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:02 ,

Ford Fiesta

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:59 ,

Ford fiesta 1.4benzine- 08 Ardhur nga Zvicra

2 570 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:55 ,

Ford Fiesta viti 2010, manual, 1.4 benzine-gaz, 4200 Euro

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:55 ,

Ford Fiesta viti 2012, manual, 1.4 benzinë-gaz, 4500 Euro

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:50 ,

Ford Fiesta 1.2 Benzin Viti 2002

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 ,

Ford. Fiesta

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:44 ,

Ford Fiesta

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:44 ,

Ford Fiesta 1.4 - Viti 2007 Zvicra����

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:43 ,

Ford Fiesta ghia 1.4 ����- Zvicra me dogane te paguar 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:39 Dyqani ,

Ford Fiesta‼️‼️

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:25 ,

Ford fiesta viti 2010..gaz benzin..me dogan..

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:05 ,

Ford Fiesta 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 ,

FORD_FIESTA_TITANIUM_2012_B+GAZ(BRC)_1.4_FULL

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:59 ,

Ford Fiesta 1.2 Benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:57 ,

Ford Fiesta 1.4 Gaz+Benzine 2004 Manuale

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:55 ,

Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine Viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:53 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFT 2007 GHIA GJENDJE PERFEKTE

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:49 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzin&Gaz 2010 sapo ardhur 4200€

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Jeni duke kërkuar për Ford Fiesta ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Gjej Ford Fiesta ne Shitje

Eksploro njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.

Krijo Njoftime për Ford Fiesta

Keni Ford Fiesta që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim