Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Fairlane

04 Pri 09:21 ,

U SHIT FLM MERRJEP.AL Ford 1.6 nafte Viti '2009 .

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 08:22 ,

Ford Focus 1.6TDCI 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:06 ,

Ford Fairlane

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim