Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | F 250

12 Shk 21:35 ,

Motorr fordi tranzit

600 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 13:48 ,

Ford tranzit ndrohet me benz 220

1 500 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 12:06 ,

Okazion per arsye emigrimi 4500 euro Ford fiesta 2

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 09:58 ,

shitet per arsye mosperdorimi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 17:29 ,

Ford tranzit

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 20:22 ,

Ford tranzit

2 500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 08:42 ,

me prove

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 15:41 ,

Ford tranzit

2 300 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 15:41 ,

Ford tranzit

2 300 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 15:04 ,

Ford tranzit

2 300 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim