Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Express

10 Sht 19:07 ,

Ford

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Nën 08:22 ,

Ford Express -05

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim