Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Expedition

05 Korr 17:55 ,

Ford Expedition

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 14:09 ,

Shitet

6 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 13:55 ,

Shitet Ford USA

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 12:25 ,

Ford Expedition USA

123 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 19:22 ,

Sitet ose ndrrohet me kamjoncin

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 19:28 ,

Shitet ford ne super gjendje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 18:54 ,

Ford Expedition dizel

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 20:35 ,

Ford Expedition benzin

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 18:16 ,

shes ford amerikan

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 19:21 ,

Ford Expedition benzin -05

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim