Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Escape

30 Maj 19:31 ,

Shitet Ford Escape 4x4 XLT i 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 21:20 ,

Ford Kuga Full Automat Benzin-Gaz. Perfekte

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 15:28 ,

FORD ESCAPE

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 21:58 ,

XhipFord Escape XLS

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 12:23 ,

SHITET OSE NDERROHET

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 22:17 ,

Ford Escape XLT

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 19:00 ,

Ford Escape 2.4 Hybrid

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 12:54 ,

Shitet Ford Escape.

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 19:27 ,

FUORISTRADE FORD ESCAPE B+G

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 23:26 ,

Ford pikap kamiocin

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 12:28 ,

Ford escape

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 23:10 ,

Ford Escape

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 01:52 ,

Ford Escape Benzin/gaz

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 21:57 ,

Ford escape

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 15:21 ,

Ford Esoace -00

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim