Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Edge

14 Sht 10:19
Linku:
Dyqani ,

Shitet Ford Edge 2007

930 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

22 Sht 21:12 ,

Ford edge

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 10:19 Dyqani ,

Shitet Ford Edge 2007

930 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 13:09 ,

FORD EDGE, 11 MUAJ SIG & TAKSA

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 23:39 ,

OKAZION FORD 1900 €

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 17:41 ,

shitet ose ndrrohet

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 14:14 ,

Ford

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim