Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | EcoSport

Dje 18:52 Dyqani ,

Ford EcoSport 1.5 tdci viti 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 09:01 Dyqani ,

Ford Eco Sport Okazion!!

19 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 15:40 ,

Ford Benzin Gaz

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 16:15 ,

Shitet Ford Fiesta

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 10:27 ,

OKAZION-GAZ*+BENZIN+CONDICIONER

550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 08:03 ,

OKAZION FORD ECOSPORT 1.5 NAFTE 2016

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Shk 02:36 ,

Shitet ose ndrohet

1 234 567 899 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 17:05 ,

Okazion makine e re

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 11:58 ,

Okazion Ford Ecosport 1.5 Disel

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 15:45 ,

Ford ecosport

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim