Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Crown

28 Nën 23:34 ,

Ford conect vitit 2004 me dogan te pagume

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Sht 19:08 ,

ford

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Sht 10:50 ,

Ford Conect dizel

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 11:07 ,

Ford tranzit conect e vitit2003 me dogan te pagume

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim