Sarandë | Automjete | Makina | Ford | Courier | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


24 Tet 15:39 Makina , Shkodër

Ford focus 1.3 benzine viti 94

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Korr 08:14 Makina , Tiranë

Ford Courier 1.6 naft

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 11:24 Makina , Përmet

Permet

220 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 17:51 Makina , Tiranë

Ford

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Maj 15:51 Makina , Lezhë

fmakina esht e vitit 2008 motorr 1.8 naftet

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 18:34 Makina , Elbasan

Ford conect

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 15:51 Makina , Tiranë

8500€ okazion

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Mar 12:27 Makina , Lezhë

makina esht e aksidentuar

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Tet 19:26 Makina , Korçë

Ford 1.7 nafte

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Tet 17:33 Makina , Korçë

Ford 1.7 nafte

1 700 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim