Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Capri

30 Qer 11:05 ,

Shitet Ford

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 19:31 ,

Blej makina pa dokumenta te markave te ndryshme

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Dhj 09:32 ,

Ford Capri

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 10:05 ,

Ford Capri -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim