Tepelenë | Automjete | Makina | Ford | C-Max

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:01 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus C-Max 1.6Diesel 07 “Titanium”

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:39 ,

Ford C-Max dizel

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 ,

Ford C-Max•1.6dizel 2010•Sapo ardhur+targuar•

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:01 ,

FORD C MAX KAMIO AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:51 ,

Ford C-Max 1.6t-Tdci-V-06-07

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:25 ,

Ford c-max GHIA 2006 e sapo ardhur super gjendje

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:15 ,

SHITET FORD C-MAX 2005 1.6 NAFT (NDRROHET)

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:09 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02 ,

Ford Focus C-Max 2011, automat, 2.0 Tdci, 8000 Eur

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:56 ,

Ford Cmax 1.6 naft 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim