Kukës | Automjete | Makina | Ford | B-Max

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


09 Tet 08:43 ,

Ford B-Max

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 19:15 ,

Shitet ford b max

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Korr 22:35 Dyqani ,

U SHIT Ford B Max 1.4 B--G viti 2014 Titanium

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 11:19 ,

Ford Bmax

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 22:56 ,

Ford B-Max 1.5 Nafte viti 2013

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 20:01 ,

Veturë fiord transit

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 11:37 ,

Shitet ne gjendje te mir

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Shk 11:25 ,

FORD B-Max

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 22:22 ,

Ford B-Max 1.5 TDCi Titanium

6 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Nën 20:51 ,

Ford Fokus

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim