Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Aerostar

18 Nën 04:46 ,

Bej ndrrim me makin plus minus

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Sht 16:30 ,

Ford galaksy

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 10:59 ,

Okazion ford rrulon

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 12:03 ,

Sharon

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 20:43 ,

Ford Fiesta Ghia 1.4 tdci 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 16:49 ,

Fugon

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Dhj 15:55 ,

super okazjon

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 18:43 ,

Ford dizel

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 19:54 ,

ford okazion

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 16:41 ,

Fugon Ford pa letra

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 18:13 ,

Ford Aerostar dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 18:46 ,

ford tranzit connect

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 16:57 ,

ford

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 18:23 ,

Shitet ford pa letra

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Shk 17:20 ,

Shitet aktivitet berberi

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 17:51 ,

Fort madherik

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 17:42 ,

Okazion

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Tet 12:00 ,

Carotreci

8 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 15:20 ,

Ford Transit dizel -03

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 22:40 ,

Ford Aerostar -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 12:57 ,

Ford Focus -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim