Tiranë | Automjete | Makina | Fiat

124 , 15
126 , 1
127 , 2
130 , 7
500 , 245
500C , 32
500L , 12
500X , 7
500 Abarth , 17
Barchetta , 4
Brava , 45
Bravo , 381
Coupe , 7
Croma , 199
Doblo , 197
Ducato , 79
Fiorino , 22
Freemont , 3
Grande Punto , 468
Idea , 74
Linea , 17
Marea , 48
Multipla , 76
New Panda , 4
Palio , 28
Panda , 178
Punto , 2094
Punto Evo , 88
Qubo , 9
Scudo , 39
Sedici , 16
Seicento , 58
Stilo , 261
Strada , 2
Tipo , 3
Ulysse , 47
Uno , 8
X 1/9 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

FIAT Stilo

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Fiat Stilo

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:13 ,

Fiat bravo 1.4 benzine - gaz, viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:44 ,

FIAT BRAVO 1.4 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:37 ,

Fiat Bravo 1.4 Gaz+Benzine Viti 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:34 Dyqani ,

PUNTO 1.9 NAFT MULTIJET TAVAN PANORAMIK LOOK ABARTH

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:33 ,

Fiat 2015 ose ndrrim

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:19 ,

Fiat idea 1.3 naft viti 2005 shum ekonomike

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:18 Dyqani ,

FIAT DOBLO 1.3 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:03 ,

Fiat Ducato

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:54 ,

FIAT-GRAND PUNTO-1:3-NAFT-VITI-2007-MANUAL

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:47 ,

Shitet fiat 500 sport full option

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:30 ,

Fiat 500 1.4 cc manual sport 2008 Ndrohet

4 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:29 ,

SHITET FJAT GRANDE PUNTO SPORT VITI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:20 ,

AUTOMATIK 1.2 . VITI 2008.-ZVICRA 94000 KM 2900 euro

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:19 ,

Fiat punto multijet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:10 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.6 NAFTE,2009,AUTOMAT,4799 EURO

4 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:09 Dyqani ,

FIAT GRANDE PUNTO

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:09 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.9 NAFTE,2008,MANUAL,3650 EURO

3 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:00 Dyqani ,

FIAT BRAVO, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:56 ,

OKAZION!!! Fiat Doblo MAXI 1.3 Nafte SUPER EKONOMIK

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 ,

lancia delta 1.6diesel automat. nderrohet fiat500 automat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:50 ,

FIAT ALBA 1.6 BEZIN GAZ STAG 1300€

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:44 ,

shitet fiat punto evo 1.6 naft ne super gjendje e 2010 ekono

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:43 ,

shitet fiat punto evo 1.6 naft e 2010 full ekonomi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:08 ,

okazion

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 ,

Fiat Punto 1.2 Benzine

1 234 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:43 ,

Fiat 500 okazion

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:41 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE SAPO TARGUAR

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:11 ,

Shitet .. Fiat 500 Sport 2012 Kambio Automatike Sallon Lekur

5 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:10 ,

Okazion Fiat 500 Sport 2012 Euro 5 Sallon Lekure Disengo

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 19:08 ,

Fiati multipla 1.9 nafte e 2003 taksa te prera

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:04 ,

FIAT PUNTO 1.3 NAFTE MULTIJET

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:02 ,

FIAT PUNTO 1.3 NAFTE

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:50 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:38 ,

shes Fiat 500 viti 2011 panoramik

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:37 ,

Fiat Punto 2010 Gaz-Fabrike

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 18:35 ,

Fiat bravo 1.9 jtd multijet viti 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35 ,

Shitet fiat grande punto 1.3 multijet 1700 euro

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:23 Dyqani ,

Fiat Panda 1.2 Benzine Manuale Swiss Auto

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:20 ,

Fiat punto benxin gaz kamjo automat

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:19 Dyqani ,

Fiat croma 1.9jtd

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 Dyqani ,

Grande punto

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim