Fiat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

124 , 189
126 , 27
127 , 9
130 , 30
131 , 22
500 , 403
500C , 51
500L , 50
500X , 13
500 Abarth , 30
Barchetta , 12
Brava , 143
Bravo , 1136
Coupe , 26
Croma , 354
Dino , 1
Doblo , 677
Ducato , 259
Fiorino , 68
Freemont , 15
Grande Punto , 1259
Idea , 149
Linea , 19
Marea , 175
Marengo , 3
Multipla , 213
New Panda , 4
Palio , 65
Panda , 432
Punto , 4893
Punto Evo , 186
Qubo , 29
Scudo , 127
Sedici , 47
Seicento , 144
Stilo , 674
Strada , 15
Tempra , 5
Tipo , 24
Ulysse , 137
Uno , 21
X 1/9 , 5

Njoftimet per Fiat ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.

Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve

22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Fiat Stilo

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

FIAT Stilo

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:53 ,

Fiat Grande Punto 1.3 naft 2007 sapoardhur

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:34 ,

FIAT SEDICI. BENXIN GAS 1.4 ME DOGANE. VITI 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:12 ,

Fiat Bravo Benzin+Gaz ♦️Çmim i Diskutueshëm♦️

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:46 ,

Shitet fiat doblo

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:43 ,

Shitet okazion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:42 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzine Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 ,

Fiat bravo 1.4 benzine - gaz, viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:44 ,

FIAT BRAVO 1.4 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:37 ,

Fiat Bravo 1.4 Gaz+Benzine Viti 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

Fiat Punto Evo

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

Fiat idea 1.4 benzin automat okazion !!!!

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:35 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:34 Dyqani ,

PUNTO 1.9 NAFT MULTIJET TAVAN PANORAMIK LOOK ABARTH

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:33 ,

Fiat 2015 ose ndrrim

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:19 ,

Fiat idea 1.3 naft viti 2005 shum ekonomike

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:12 ,

Grande punto 1.2

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:09 ,

Okazion Fiat Grand Punto 1.3 Benzin Gaz // Impiant Romano

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Dyqani ,

FIAT DOBLO 1.3 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:18 ,

Fiat Ulysse 2.0 Nafte 7+1 vende mundesi nderrimi

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

Fiat Panda 1.2 Benzine Viti 2009

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:07 ,

Fiat Panda 1.2 Benzine Viti 2009

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:04 ,

Fiat Grande Punto Evo Viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:03 ,

Fiat Ducato

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:02 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzin Viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:57 Dyqani ,

Okazion!Fiat 500 Gaz-Benzine Panorama Sapoardhur 09

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:54 ,

FIAT-GRAND PUNTO-1:3-NAFT-VITI-2007-MANUAL

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:47 ,

Shitet fiat 500 sport full option

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:34 ,

Fiat (Benzin-Gaz) Okazion

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:30 ,

Fiat 500 1.4 cc manual sport 2008 Ndrohet

4 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:29 ,

Fiat

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:29 ,

SHITET FJAT GRANDE PUNTO SPORT VITI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:29 ,

Fiat.

2 380 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 ,

Shitet Fiat Grande Punto 1.2 benzin-gaz 2007

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:20 ,

AUTOMATIK 1.2 . VITI 2008.-ZVICRA 94000 KM 2900 euro

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:19 ,

Fiat punto multijet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:10 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.6 NAFTE,2009,AUTOMAT,4799 EURO

4 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:09 Dyqani ,

FIAT GRANDE PUNTO

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:09 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.9 NAFTE,2008,MANUAL,3650 EURO

3 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:04 ,

Fiat Croma Nafte Automat Shitet nderrohet Viti 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:00 Dyqani ,

FIAT BRAVO, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:57 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte 2008 Manuale

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:56 ,

OKAZION!!! Fiat Doblo MAXI 1.3 Nafte SUPER EKONOMIK

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 ,

lancia delta 1.6diesel automat. nderrohet fiat500 automat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Njoftimet per Fiat në Shitje ne MerrJep.al

Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.

Shit Fiat ne MerrJep.al

Keni Fiat që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.
Në fillim