Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Uno

Dje 12:02 ,

Shitet fiat

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Gush 21:24 ,

Fiat Uno benzin

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 17:19 ,

Shes fiat uno

300 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Maj 19:18 ,

Fiat Uno benzin

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 08:46 ,

Shitet kamjocin iveko

3 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 21:13 ,

Fiat punto benzin gaz

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Sht 13:57 ,

Shitet

700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 20:31 ,

Fiat Uno benzin

650 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 18:46 ,

Makine per shitje

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 18:33 ,

Makine per shitje

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 16:36 ,

Shitje

8 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 17:55 ,

Fiat Uno benzin -99

100 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 18:34 ,

Fiat uno 1.0 benzine

1 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 12:24 ,

Shes Fiat Uno

50 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Mar 10:35 ,

Fiat UNO -92

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Mar 21:00 ,

Fiat Uno -89

10 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 09:16 ,

Fiat uno benzin gaz

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 17:54 ,

Makine

1 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Jan 10:16 ,

Shes Fiat Uno

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Dhj 17:06 ,

Fiat Uno 1986 1.0 benzin -86

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim