Sarandë | Automjete | Makina | Fiat | Ulysse | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:57 Makina , Tiranë

Shitet fiati benzin+gaz dokumente deri janar 2020

799 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:35 Makina , Shkodër

Fiat ulysse

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 13:16 Makina , Tropojë

Fiat

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 12:36 Makina , Berat

shitet fiat ulysse viti 2003 .2.2 jtd per pjese

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 07:35 Makina , Tiranë

Shes fiat ulise 2004

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 19:21 Makina , Fier

Fiat Ulysse 4+1

320 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 13:19 Makina , Fier

Makine me cmim Okazion

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 13:12 Makina , Tiranë

minibus

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 21:11 Makina , Elbasan

Shitet fiat ulysse

220 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 07:41 Makina , Tiranë

Okazionnn

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim