Sarandë | Automjete | Makina | Fiat | Tipo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


31 Tet 20:12 Makina , Durrës

Fiat tipo

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Gush 09:07 Makina , Shkodër

Fiat Tipo

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Jan 14:22 Makina , Vlorë

Minibus Iveco , viti 2003-2004 me dokumenta

22 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 16:37 Makina , Elbasan

Fiat Tipo dizel

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Dhj 18:32 Makina , Gramsh

Fiat Tipo me siguracion 80000 lek

80 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 20:09 Makina , Vlorë

Fiat Tipo AGT 1.4

6 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 18:30 Makina , Vlorë

Fiat-Tipo -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Gush 02:09 Makina , Pogradec

Fiat Tipo

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 00:30 Makina , Kukës

FIAT TIPO 1.3

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim