Lezhë | Automjete | Makina | Fiat | Tipo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


27 Gush 10:54 ,

Shitet / Nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Gush 10:22 ,

Fiat Tipo Lipljan

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 13:38 ,

Fiat Tipo Lipljan

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Gush 11:07 ,

Fiat Tipo Lipljan

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 10:40 ,

Fiat Tipo

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Qer 16:54 ,

Makine me qera, Tirane

18 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 16:53 ,

Fiat Tipo Okazion 350€ per 1 jave

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 18:57 ,

Super gjendjee

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 10:16 ,

Fiat Tipo

500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 20:12 ,

Fiat tipo

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim