Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Tipo

Dje 17:09 ,

Fiat Tipo 2018,1.3 JTD Nafte,Manual 5+R,60.000 KM.

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Qer 16:54 ,

Makine me qera, Tirane

18 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Qer 08:21 ,

Shitet / Nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Maj 16:53 ,

Fiat Tipo Okazion 350€ per 1 jave

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 18:57 ,

Super gjendjee

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 10:16 ,

Fiat Tipo

500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 20:12 ,

Fiat tipo

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Gush 09:07 ,

Fiat Tipo

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Jan 14:22 ,

Minibus Iveco , viti 2003-2004 me dokumenta

22 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 16:37 ,

Fiat Tipo dizel

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Dhj 18:32 ,

Fiat Tipo me siguracion 80000 lek

80 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 20:09 ,

Fiat Tipo AGT 1.4

6 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 18:30 ,

Fiat-Tipo -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Gush 02:09 ,

Fiat Tipo

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 00:30 ,

FIAT TIPO 1.3

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Pri 21:56 ,

Fiat tipo benzine 96

270 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 18:42 ,

Fiat tipo benzin 95

400 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 15:01 ,

Shes Fiat Tipo benzin 96

300 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 15:38 ,

Fiat Tipo benzin -96 u shittt flm merjep.al

300 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 15:14 ,

Fiat Tipo bezin -96

300 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim