Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Tempra

28 Mar 13:41 ,

Okazion

370 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 16:43 ,

FIAT TEMPRA

550 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 13:17 ,

Fiat Tempra

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 01:28 ,

Shitet kamioncine

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim