Pogradec | Automjete | Makina | Fiat | Strada | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


27 Korr 19:35 Makina , Berat

Fiat Strada

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 19:13 Makina , Berat

Fiat Strada dizel -01

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 11:37 Makina , Durrës

Shitet fiat mutixhet

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 18:23 Makina , Kavajë

Vetur e vogel

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Tet 18:39 Makina , Tiranë

Fiat Strada Adventure Pick Up

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Gush 14:07 Makina , Librazhd

Arsye emigrimi

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 19:56 Makina , Librazhd

Arsye emigrimi

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 09:44 Makina , Lushnjë

fiat Strada dizel

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Jan 20:40 Makina , Vlorë

Fiat Strada dizel

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Maj 16:44 Makina , Tiranë

Fiat Strada Adventure

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim