Kurbin | Automjete | Makina | Fiat | Strada

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


18 Nën 18:25 ,

fiat strada 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 18:17 ,

fiat strada

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 10:55 Dyqani ,

Fiat strada .

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 21:41 ,

Fiat Strada

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 19:35 ,

Fiat Strada

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 19:13 ,

Fiat Strada dizel -01

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 11:37 ,

Shitet fiat mutixhet

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 18:23 ,

Vetur e vogel

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Gush 14:07 ,

Arsye emigrimi

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 19:56 ,

Arsye emigrimi

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim