Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Strada

05 Qer 07:36 Dyqani ,

Fiat strada .

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 21:41 ,

Fiat Strada

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 19:35 ,

Fiat Strada

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 19:13 ,

Fiat Strada dizel -01

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 11:37 ,

Shitet fiat mutixhet

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 18:23 ,

Vetur e vogel

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Gush 14:07 ,

Arsye emigrimi

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 19:56 ,

Arsye emigrimi

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 09:44 ,

fiat Strada dizel

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Jan 20:40 ,

Fiat Strada dizel

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Maj 16:44 ,

Fiat Strada Adventure

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Shk 14:09 ,

Fiat Strada

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim