Sarandë | Automjete | Makina | Fiat | Stilo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 07:55 Makina , Tiranë

Fiat stilo viti 2006 me gaz impiant brc

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:08 Makina , Fier

FIAT STILO 1.9 JTD

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 Makina , Lezhë

Fiat stilo

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Shitorja Makina , Elbasan

Fiat Stilo 1.9 Nafte Viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:57 Makina , Shkodër

Fijat Stilo

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:21 Makina , Tiranë

Fiat Stilo 1.9 JTD ose nderrohet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49 Makina , Malësi e Madhe

Fiat Stilo

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:13 Makina , Tiranë

Fiat Stilo “ Limited Edition “ me targa

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Nën 20:10 Makina , Tiranë

Fiat Stilo 1.6 gaz -02

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 16:19 Makina , Tiranë

Fiat Stilo 1.9 JTD viti 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim