Delvinë | Automjete | Makina | Fiat | Stilo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 21:03 ,

Fiat Stilo

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:22 ,

Fiat stilo 1.6 benzin gaz ..supe ekonomik ..

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:24 ,

Shitet

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:04 ,

Okazion....fiat Stilo

2 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:28 ,

Fiat stilo

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 16:29 ,

Fiat Stilo Okazion!!!!!!!!

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 16:29 ,

Fiat Stilo Okazion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 09:24 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD viti 2003

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 19:08 ,

FIAT VITI 2007 NAFTE, AUTOMAT OSE NDERRIM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 11:28 ,

Fiat Stilo

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim