Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Spider Europa

14 Pri 08:38 ,

Shitet iveko kamjocin

3 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 10:28 ,

Fiat Spied Europa -03 Benzine 1.6

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim