Sarandë | Automjete | Makina | Fiat | Seicento

02 Tet 01:33 ,

Okazion shitet dhe ndrohet me makin familjare

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Gush 19:09 ,

Fiat 1.1benzin

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim