Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Sedici

Sot 10:09 Dyqani ,

FIAT SEDICI, VITI 2008, MANUALE, 4x4, 1.6 BENZINE

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:03 ,

Fiat 4×4 1.6 Benzin me Gaz

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:04 ,

Okazion shitet Fiat seidici 4x4 naft 1.9 116mij

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:47 ,

Fiat Sedici

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Tet 14:48 ,

Fiat sedici manual 1.9 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 17:40 ,

+ FIAT SEDICI

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Tet 12:52 ,

�� Okazion�� Fiat Sedici 1.9 JTD 4x4 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Sht 22:06 ,

Fiat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 15:09 ,

Fiat Sedici 4x4 1.6 benzine

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Sht 07:12 ,

shes fiat

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999


Në fillim