Vlorë | Automjete | Makina | Fiat | Sedici

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 18:54 ,

FIAT 1.9 NAFTE 4 X 4 OKAZIONNNNNNNNNN 2007 FULLLL

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:33 Dyqani ,

FIAT SEDICI 1910cc

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:17 ,

Fiat sedici 1.9 naft 4x4

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 ,

FIAT SEIDICI 4x4

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 09:28 Dyqani ,

Fiat Sedici 1.9 Nafte 4x4

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 22:13 ,

Shitet fiat xhip 4.4

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 16:57 ,

Fiat sedici

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 23:44 ,

FIAT SEDICI2009 SUPER PERFEKT1.6 BENZIN GAS

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gush 18:59 ,

Kamjoncin

5 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 13:45 ,

Fiat Sedici 1.6 viti 2007, benzine, 4X4, 2500 Euro

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim