Lezhë | Automjete | Makina | Fiat | Sedici

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 10:57 ,

Okazion shitet Fiat seidici 4x4 naft 1.9 116mij

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:50 ,

Fiat 4×4 1.6 Benzin me Gaz

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:08 ,

+ FIAT SEDICI

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:51 ,

Fiat Sedici

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 09:11 Dyqani ,

FIAT SEDICI 2008 1.9 NAFTE

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Nën 12:27 ,

shes fiat

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 14:48 ,

Fiat sedici manual 1.9 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 17:40 ,

+ FIAT SEDICI

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Tet 12:52 ,

�� Okazion�� Fiat Sedici 1.9 JTD 4x4 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim