Kavajë | Automjete | Makina | Fiat | Sedici

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


19 Gush 18:59 ,

Kamjoncin

5 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 13:45 ,

Fiat Sedici 1.6 viti 2007, benzine, 4X4, 2500 Euro

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 15:54 Dyqani ,

FIAT SEDICI 2008 1.9 NAFTE

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Gush 23:44 ,

FIAT SEDICI2009 SUPER PERFEKT1.6 BENZIN GAS

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 16:06 ,

Shitet fiat sedici 4x4

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 12:30 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 08:19 ,

shes fiat

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 15:59 ,

Fiat Sedici

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 17:51 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 19:25 ,

Fiat

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim